Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

Trzecie urodziny Celebrity

Spotkanie, Urodziny

Butik Celebrity obchodzi swoje trzecie urodziny w Starym Browarze! Jest to dobry powód do świętowania.

Z tej okazji w butik odwiedzi gość specjalny… blogerka modowa – Magdalena Samborska, prowadząca bloga REBELLOOK. Magdalena Samborska doradzi jakie obuwie wybrać. Zapraszamy wszystkie Panie 25 lutego, w  godzinach od 16:00 do 20:00. Na wszystkie klientki czekać będzie szampan i mały poczęstunek

Celebrity (Atrium 0) – zapraszamy do wspólnego świętowania!


Historia Celebrity…
W 2001 roku Monika z mężem otworzyli niewielki zakład produkujący obuwie damskie. W budynku zaadaptowanym po zakładzie stolarskim powstawały ich pierwsze kolekcje. Początkowo były to bardzo proste projekty, ograniczające się do kilku modeli na sezon. Produkcja często determinowana była wymogami rynku, pracą pod inne brandy, co ograniczało możliwości ekspresji i realizacji własnej wizji… Dążenie to tworzenia produktu wysokiej jakości było celem najwyższym. W 2009 r. produkcja została przeniesiona do nowoczesnego zakładu. Zorganizowany on został na wzór manufaktury, w której właściciele oraz pracownicy wykazują ogromne zaangażowanie, począwszy od fazy projektu aż po produkcję każdej pojedynczej pary. Chęć tworzenia nieprzeciętnego produktu stale rosła. Budziło to marzenia i determinowało kolejne kroki rozwoju. Lata 2009-2015 to czas intensywnego rozwoju technologicznego firmy produkcyjnej. Czas jeszcze bardziej wzmożonych starań, zarówno o jakość, jak i wzornictwo. Udział w międzynarodowych targach obuwniczych, coraz większa satysfakcja z produkcji i owocna współpraca z odbiorcami, a jednocześnie rosnące grono zadowolonych klientek rozbudzały na nowo marzenia o stworzeniu wyjątkowego konceptu… Monika coraz częściej sięgała po wyszukane formy inspiracji i mierzyła się z nowymi wyzwaniami. Odpowiedzią na wielkie marzenia o niezależności i wolności stała się marka CELEBRITY. Pierwsza kolekcja, pierwsze otwarcia butików, spotkania z klientkami – wielkie emocje. Strach, ogromna radość, wielkie upragnione marzenie, które powoli się realizuje. Pasja, miłość, wielkie zaangażowanie i nadzieje – Celebrity.

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.