StaryBrowar

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

* w pt. i sb. niektóre sklepy otwarte do 22:00

* w wolne nd. niektóre lokale będą czynne

EN

TEDxPoznańSalon GRA

Spotkanie

W co grają ludzie? TEDxPoznań zaprasza na pierwsze tegoroczne spotkanie z inspirującymi mówcami

Najbliższy TEDxPoznańSalon odbędzie się w sobotę 17 marca o godzinie 18:00 w Starym Browarze w Słodowni 3+. Organizatorzy chcą umożliwić udział w wydarzeniach dla jak najszerszej grupy odbiorców, dlatego wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy. Motywem przewodnim spotkania będzie GRA. Fani formatu TED będą mieli okazję wysłuchać ciekawych historii ludzi, którzy opowiedzą o roli gier w ich życiu. 

Celem wydarzenia TEDx PoznańSalon jest szerokie i interdyscyplinarne spojrzenie na „grę”. Zaproszono trzech prelegentów, którzy reprezentują zupełnie różne dziedziny życia zawodowego, jak i prywatnego. Podczas spotkania uczestnicy wysłuchają między innymi opowieści psychologa, Macieja Zarembskiego, który odkryje tajniki związane z graniem przed sobą i ze sobą oraz o grze na emocjach. Kolejni goście opowiedzą o tym, że o sukcesie i sensie pracy decyduje nie tylko gra wymienionych spojrzeń. Uczestnicy dowiedzą się także o sposobie wykorzystania gier w edukacji. Informacje o kolejnych prelegentach ujawniane są stopniowo. W ten sposób Organizatorzy budują napięcie i często niemal do samego końca niektóre karty pozostają zakryte.

Po wykładach zaplanowano panel dyskusyjny z prelegentami. Wśród poruszanych tematów znajdą się pytania o to, w co i dlaczego gramy jako ludzie? Czy i dlaczego gra jest potrzebna w naszym życiu oraz czy gra w życie wymaga zasad?

Wydarzenia TEDxPoznań cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Pierwsza pula biletów na “Grę” wyprzedała się w dobę. Kolejna sprzedaż startuje 1 marca o godzinie 20:00. Koszt biletu to 29 złotych. Kolejne wydarzenie TEDx w Poznaniu odbędzie się na początku lata i będzie to całodniowa konferencja.

O TEDxPoznań:
wydarzenia organizowane przez TEDxPoznań to lokalne eventy na licencji amerykańskiej fundacji TED. W setkach miast na świecie fani tego formatu organizują lokalne eventy, podczas których wspólnie oglądają TED Talks oraz zapraszają prelegentów, by szerzyć innowacyjne idee w popularnonaukowej formie. TEDx jest organizacją non-profit. TEDxPoznań działa już od 2010 roku, organizując ok. 3-5 wydarzeń rocznie.

TEDxPoznańSalon GRA
17 marca, godzina 18:00
Słodownia +3
bilety dostępne tutaj

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.