Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.10:00-21:00

Startup Weekend Global Fashion Battle

Moda, Spotkanie, Warsztaty

54 godziny na to, żeby zmienić branżę mody!
Kolejna edycja Startup Weekend Global Fashion Battle już w styczniu.

Ile czasu potrzeba, żeby opracować koncepcję na własny biznes? Wystarczą 54 godziny, czyli dokładnie tyle, ile mają uczestnicy Startup Weekend Global Fashion Battle Poland. Podczas jednego weekendu tworzą innowacyjne projekty, łączące modę i nowe technologie, które mogą stać się podstawą do własnych, dynamicznie rozwijających się biznesów.
Tegoroczna polska edycja Startup Weekend Global Fashion Battle odbędzie się już 13-15 stycznia 2017 roku w Starym Browarze w Poznaniu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów, a liczba miejsc jest ograniczona lepiej zapisać się już dziś!


Wyłącznie dla Klientów Starego Browaru -30% rabatu
Kod zniżkowy: STARYBROWAR


Branża mody coraz silniej związana jest z nowymi technologiami. Dotyczy to każdego wymiaru: od usprawnień w zakresie dystrybucji i sprzedaży, po innowacyjne procesy produkcyjne. Dynamicznie rozwija się cały segment e-commerce, powstają nowe rozwiązania zakupowe, a działania omnichanelowe to już nie dodatek, a codzienność dla branży. Tak jak włączanie do zakupów virtual reality – od wirtualnych przymierzalni, po wykorzystanie oculusów.
Współczesne technologie pozwalają też na przetwarzanie niestosowanych do tej pory surowców, dzięki czemu powstają innowacyjne materiały: skóra z ananasa czy grzybów, tkaniny odporne na zagniecenia i plamy. Dzięki specjalnym włóknom ubrania stają się przedłużeniem naszego smartfona czy komputera.

Wysoka dynamika rozwoju technologii i zmieniające się trendy sprawiają, że równie szybko muszą być weryfikowane pomysły biznesowe. Idea odbywających się na całym świecie startup weekendów, to odpowiedź na takie potrzeby. Jeden weekend wystarczy, by sprawdzić, czy dana koncepcja ma szansę na dalszy rozwój.
Startup weekendy to okazja nie tylko do poddania ocenie i sprawdzenia swojego pomysłu, ale przede wszystkim wymiany wiedzy oraz uzyskania merytorycznego wsparcia od osób, które w danej branży pracują na co dzień. Dlatego też coraz częściej wydarzenia organizowane są w oparciu o jeden, konkretny temat. Dzięki temu podczas 54 godzin, które uczestnicy mają na przygotowanie pomysłu na biznes, możliwe jest jeszcze lepsze przyjrzenie się wszystkim koncepcjom.

Wydarzenia inicjowane przez Global Fashion Battle odbywają się regularnie na całym świecie, między innymi w Londynie, Dubaju, Mediolanie i Nowym Jorku. Pod tym szyldem odbywają się cykliczne startup weekendy łączące modę z nowymi technologiami.
Global Fashion Battle to również międzynarodowy konkurs i program inkubacyjny. Zapewnia wsparcie w zakresie tworzenia startupów modowo-technologicznych, pomaga w nawiązaniu współpracy pomiędzy różnymi sektorami, a także w dotarciu do mentorów i inwestorów z całego świata.

Już w styczniu innowacyjne projekty będą powstawały w Poznaniu podczas Startup Weekend Global Fashion Battle Poland. W jeden weekend uczestnicy ze środowiska modowego i technologicznego połączą swoje siły, by stworzyć nowe koncepcje biznesów, które mogą zmienić branżę.

Impreza Global Fashion Battle Poland, która odbędzie się w Słodowni Starego Browaru, ma charakter zamknięty. Więcej informacji, lista mentorów oraz formularz zakupu biletów dostępne są na stronie www.gfbpoland.pl.

Stary Browar od lat prowadzi liczne działania na rzecz startupów. Sztandarowym przykładem tej działalności jest odbywające się tu Art & Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk, które przez 10 lat przyczyniło się do rozwoju karier dziesiątek młodych osób z branży mody i nowych technologii.
Stary Browar jest także gospodarzem poprzednich międzynarodowych, odbywających się w Poznaniu Global Fashion Battle oraz odbywających się w jego ramach Startup Weekend Fashion & Tech Poznań. Swoją siedzibę ma tu także Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.

sw-gfb-txt

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz takżeGodziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.10:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.