Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

Spotkanie podróżnicze z Dawidem Fazowskim

Spotkanie

„Przez świat na Fazie”. Spotkanie z podróżnikiem w Starym Browarze.

Z górnośląskich Żor do Afganistanu, przez bezkresne pustynie Arabii Saudyjskiej, Indie, Azję Wschodnią, multikolorowe kraje Afryki, niemal cała Ameryka Południowa, Stany Zjednoczone i duża część Europy, aż w końcu Poznań. Następny przystanek na podróżniczej mapie Dawida Fazowskiego to Stary Browar, gdzie 22 lutego o godz. 16:00 i 18:00 opowie o swoich niezwykłych przygodach z całego świata.

„Przez świat na Fazie” to jeden z najpopularniejszych polskich kanałów podróżniczych w serwisie YouTube. Jego autor swoją przygodę z dalekimi wojażami rozpoczął od stolicy Włoch, gdzie też narodził się pomysł na podróżowanie po świecie za niewielkie pieniądze i najlepiej autostopem. Bardzo szybko odwiedził w ten sposób Gruzję, Turcję oraz państwa byłej Jugosławii. Kolejny pomysł, który chciał zrealizować Fazowski to podróż na Antarktydę, by spotkać pingwiny i chociaż nie dotarł aż tak daleko, to pingwiny spotkał w Patagonii. W tym czasie narodził się także pomysł dokumentowania podróży za pomocą kamery wideo i umieszczania zmontowanych materiałów na YouTube. Po 3 latach, kanał „Przez świat na Fazie” doczekał się przeszło 270 tysięcy subskrypcji osób, które z uwagą śledziły jego podróże po Półwyspie Arabskim z uzbrojonymi Talibami, czy też ostatnie podboje Tajlandii, gdzie wybrał się z ukochaną.

Stary Browar to miejsce spotkań – handlu, sztuki, ale przede wszystkim kultury. Lutowy wieczór to idealny moment by zatrzymać się na chwilę i posłuchać w jaki sposób można spełniać swoje podróżnicze marzenia, które w rzeczywistości są na wyciągnięcie ręki. Sam z uwagą śledzę przygody Dawida i jestem pełen podziwu dla jego determinacji i chęci poznawania świata” – mówi Karol Kędziora, Manager ds. Projektów Marketingowych i Logistyki Starego Browaru.

22 lutego o 16:00 i 18:00 w Słodowni +1 odbędzie się jedno z pięciu spotkań w całej Polsce. Zorganizowane w formie stand upu, to nie tylko możliwość wysłuchania inspirujących historii z najdalszych zakątków świata, ale również okazja na zobaczenie niepublikowanych dotąd materiałów foto i wideo. To gratka nie tylko dla fanów Dawida i jego kanału, ale przede wszystkim dla zapalonych podróżników, którzy po powrocie z jednej podróży już rozmyślają o kolejnej.

Spotkanie z Dawidem Fazowskim
22 lutego, godz. 16:00 i 18:00, Słodownia +1
Czas trwania: 1,5h

Cena biletów: 20zł (do kupienia on-line)

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.