Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

Rodzinne warsztaty z Duckie Deck

Dla dzieci, Podwórko, Rozrywka, Spotkanie, Technologia, Warsztaty

Warsztaty i aktywności, podczas których dzieci współpracują z rodzicami to znak rozpoznawczy Akademii Duckie Deck – największego w Polsce cyklicznego wydarzenia dla rodzin. Małych i dużych – spragnionych nowych przeżyć – zapraszamy do wspólnego doświadczania i eksperymentowania. 

Jak wynika z badania Millward Brown – „Rodzice pod presją” – rodzice znają wartość zabawy z dzieckiem. Niestety, aż ośmiu na dziesięciu ankietowanych deklaruje, że ma na co dzień mało czasu na zabawę ze swoją pociechą, a 53% wprost mówi, że nie wie, jak bawić się z dzieckiem. Rodzicie wiedzą, że rzeczywistość ich dzieciństwa jest różna od dzisiejszej. Wymaga innych działań, zabaw czy środków. Dlatego we wszystkich aktywnościach towarzyszących Akademii Duckie Deck dzieci biorą udział wraz z rodzicami lub opiekunami. Dodatkowo, podczas rodzinnych warsztatów wspólnie przeprowadzają doświadczenia, testują, eksperymentują, szukają odpowiedzi, a przede wszystkim świetnie się razem bawią. Organizatorzy Akademii Duckie Deck podpowiadają nie tylko jak wartościowo zaaranżować czas dziecka, ale także jak z nim go razem spędzić.

Akademia Duckie Deck to miejsce pełne roześmianych dzieciaków, które bawią się bez ograniczeń, rozwijają w sobie ciekawość świata i pobudzają kreatywność. A wszystko pod okiem przeszkolonych animatorów z najlepszym podejściem do najmłodszych. Program Akademii Duckie Deck obejmuje:
– oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich rodziców i opiekunów. Uwaga! Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona: www.akademia.duckiedeck.com
– strefę otwartą – wypełnioną interaktywnymi stanowiskami i obiektami przestrzeń do twórczej zabawy i nauki poza regularnymi warsztatami. Wszystkie atrakcje odbywają się przez cały dzień, a dzieci wraz z rodzicami mogą dołączać o dowolnej porze
– strefę malucha – pełną klocków, kolejek, puzzli i kredek przestrzeń, gdzie najmłodsi spędzają czas z rodzicami, kiedy ich starsze rodzeństwo uczestniczy w warsztatach

DuckieDeck500

Zapraszamy wszystkie ciekawskie maluchy, małych inżynierów, budowniczych, pomysłowych urwisów na wyjątkowe warsztaty:

Rodzinne warsztaty fotograficzne – NOWOŚĆ
Jak dobrze fotografować, aby cały włożony wysiłek przełożył się na świetny efekt? Jakie są sposoby na zapanowanie nad ruchem i światłem? Jakie sztuczki warto znać? Więcej tutaj.

Konstruowanie samochodów wyścigowych – NOWOŚĆ
Przy pomocy serii konstrukcyjnych klocków i prawdziwych narzędzi będziecie mieli okazję zbudować model samochodu Meccano według własnego projektu, a następnie zorganizujemy wyścigi z nagrodami! Więcej tutaj.

Ożywianie ciastolinowych stworów – NOWOŚĆ
Stworzycie z ciastoliny Play-Doh bohatera, który następnie zostanie ożywiony dzięki specjalnej aplikacji. Fachowo mówi się na to AR, czyli rzeczywistość rozszerzona. Więcej tutaj.

Co świeci na niebie? Warsztaty Centrum Nauki Kopernik
Co widać nocą na niebie? Czy gwiazdy naprawdę spadają? Jak odróżnić zwykły kamień od meteorytu? Więcej tutaj.

Jak powstaje dźwięk? Warsztaty Centrum Nauki Kopernik
Skąd się biorą dźwięki? Czy można je wydobywać tylko z instrumentów, czy także z innych przedmiotów? W jaki sposób sprawić, by dźwięk był głośniejszy? Więcej tutaj.

Śmiejdrukowanie 3D
Czy można zwykły rysunek zmienić w formę przestrzenną? Jak działa drukarka 3D i jak wygląda drukowanie 3D? Więcej tutaj.

Niestraszne bajki z morałem
Co to jest animacja poklatkowa? Jak ją wykorzystać do produkcji prawdziwych animowanych bajek? Jak stworzyć własną animowaną opowieść? Więcej tutaj.

Rejestracja na wszystkie warsztaty tutaj.

Wszystkie aktywności odbędą się w sobotę i niedzielę, 25 i 26 listopada między 11:00 a 17:00 w Starym Browarze. Budząca wielką sympatię dzieciaków i powszechne zaciekawienie tysięcy poznaniaków wielka żółta kaczka Duckie Deck ponownie zawita do stolicy Wielkopolski. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.