Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

Maciej je w Starym Browarze

Maciej je

Stary Browar rozpoczyna autorski projekt ze znanym vlogerem foodowym.

Autor opiniotwórczego „Maciej je” poprowadzi najnowszą odsłonę projektu o tej samej nazwie w Starym Browarze. Przez cały rok będzie smakować i oceniać potrawy w tutejszych restauracjach, barach i kawiarniach. Nie zabraknie też prawdziwych historii „od kuchni” starobrowarowej gastronomii. Premiera pierwszego filmu już 10 lutego.

Maciej Blatkiewicz, jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej blogosfery związanej z jedzeniem, miłośnik bekonu i Homera Simpsona, obserwowany jest przez ponad 45 tys. fanów na Facebooku, blisko 25 tys. subskrybentów na YouTube oraz ponad 19 tys. na Instagramie. Chociaż od roku mieszka w Warszawie, 5 lat spędził w Poznaniu studiując, pracując i rozwijając bloga oceniając punkty gastronomiczne oraz serwowane przez nie dania. Jak sam mówi, ma najlepszą pracę na świecie, którą jest… jedzenie.

Maciej będzie pojawiał się w Starym Browarze przez cały rok, odwiedzając restauracje i kawiarnie. Każdy miesiąc upłynie pod konkretnym motywem przewodnim, który wyznaczą okazje takie jak: Walentynki, Dzień Kobiet, Wiosna, Dzień Matki czy Dzień Dziecka. Na kanale YouTube „Maciej je”, pojawiać się będą filmy, których główną ideą będzie ukazanie prawdziwych historii i wyjątkowych smaków, kryjących się za starobrowarowymi lokalami. Afrodyzjaki, desery idealne do popołudniowej kawy, obiady jak u mamy i wiosenne przekąski to tylko niektóre z propozycji, które swoim obiektywnym okiem oceni i zrecenzuje Maciej. Oficjalna premiera i publikacja pierwszego filmu będzie miała miejsce już 10 lutego. To będzie prawdziwa rewolucja! Kto wie… może to właśnie znajdujące się w Starym Browarze lokale zajmą honorowe miejsce na liście gastronomicznych odkryć, które każdego miesiąca wybiera youtuber.

Stary Browar to jedno z nielicznych centrów handlowych w Polsce, które starają się wyróżnić na tle konkurencji. Również pod względem gastronomii, gdyż nie stawia tylko na znane i sprawdzone sieci restauracji, ale promuje także autorskie projekty kulinarne. Dzięki temu powstała tu szeroka oferta, niczym miszmasz w który zgłębię się z przyjemnością” – mówi Maciej Blatkiewicz.

„Maciej je w Starym Browarze” to kolejny gastronomiczny projekt realizowany w tym miejscu. Za poprzednią akcję, promujący tutejszą unikalną ofertę kulinarną i trwający kilka sezonów #foodproject, zespół marketingu Starego Browaru w 2015 roku odebrał nagrodę KTR w kategorii Design, Identyfikacja wizualna/ System identyfikacji.


Maciej Blatkiewicz, autor bloga Maciej je, zadebiutował w Internecie w 2010 roku. Jeden z najpopularniejszych w Polsce blogów opiniotwórczych o tematyce foodowej powstał z miłości do jedzenia. Każdego miesiąca czyta go blisko 90 tys. unikalnych użytkowników. Jego autor od dwóch lat prowadzi także kanał YouTube o tej samej nazwie, którego liczba subskrybentów sięga 25 tys.

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.