StaryBrowar

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

* w pt. i sb. niektóre sklepy otwarte do 22:00

* w wolne nd. niektóre lokale będą czynne

EN

Nowy, autorski projekt „Maciej je”

Maciej je

Stary Browar rozpoczyna autorski projekt ze znanym vlogerem foodowym.

Autor opiniotwórczego „Maciej je” poprowadzi najnowszą odsłonę projektu o tej samej nazwie w Starym Browarze. Przez cały rok będzie smakować i oceniać potrawy w tutejszych restauracjach, barach i kawiarniach. Nie zabraknie też prawdziwych historii „od kuchni” starobrowarowej gastronomii. Premiera pierwszego filmu już 10 lutego.

Maciej Blatkiewicz, jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej blogosfery związanej z jedzeniem, miłośnik bekonu i Homera Simpsona, obserwowany jest przez ponad 45 tys. fanów na Facebooku, blisko 25 tys. subskrybentów na YouTube oraz ponad 19 tys. na Instagramie. Chociaż od roku mieszka w Warszawie, 5 lat spędził w Poznaniu studiując, pracując i rozwijając bloga oceniając punkty gastronomiczne oraz serwowane przez nie dania. Jak sam mówi, ma najlepszą pracę na świecie, którą jest… jedzenie.

Maciej będzie pojawiał się w Starym Browarze przez cały rok, odwiedzając restauracje i kawiarnie. Każdy miesiąc upłynie pod konkretnym motywem przewodnim, który wyznaczą okazje takie jak: Walentynki, Dzień Kobiet, Wiosna, Dzień Matki czy Dzień Dziecka. Na kanale YouTube „Maciej je”, pojawiać się będą filmy, których główną ideą będzie ukazanie prawdziwych historii i wyjątkowych smaków, kryjących się za starobrowarowymi lokalami. Afrodyzjaki, desery idealne do popołudniowej kawy, obiady jak u mamy i wiosenne przekąski to tylko niektóre z propozycji, które swoim obiektywnym okiem oceni i zrecenzuje Maciej. Oficjalna premiera i publikacja pierwszego filmu będzie miała miejsce już 10 lutego. To będzie prawdziwa rewolucja! Kto wie… może to właśnie znajdujące się w Starym Browarze lokale zajmą honorowe miejsce na liście gastronomicznych odkryć, które każdego miesiąca wybiera youtuber.

Stary Browar to jedno z nielicznych centrów handlowych w Polsce, które starają się wyróżnić na tle konkurencji. Również pod względem gastronomii, gdyż nie stawia tylko na znane i sprawdzone sieci restauracji, ale promuje także autorskie projekty kulinarne. Dzięki temu powstała tu szeroka oferta, niczym miszmasz w który zgłębię się z przyjemnością” – mówi Maciej Blatkiewicz.

„Maciej je w Starym Browarze” to kolejny gastronomiczny projekt realizowany w tym miejscu. Za poprzednią akcję, promujący tutejszą unikalną ofertę kulinarną i trwający kilka sezonów #foodproject, zespół marketingu Starego Browaru w 2015 roku odebrał nagrodę KTR w kategorii Design, Identyfikacja wizualna/ System identyfikacji.


Maciej Blatkiewicz, autor bloga Maciej je, zadebiutował w Internecie w 2010 roku. Jeden z najpopularniejszych w Polsce blogów opiniotwórczych o tematyce foodowej powstał z miłości do jedzenia. Każdego miesiąca czyta go blisko 90 tys. unikalnych użytkowników. Jego autor od dwóch lat prowadzi także kanał YouTube o tej samej nazwie, którego liczba subskrybentów sięga 25 tys.

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.