Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.10:00-21:00
EN

Kobieca Mapa Marzeń

Spotkanie, Warsztaty

Piano Bar Restaurant & Cafe (Dziedziniec Sztuki) zaprasza w sobotę 22 kwietnia na warsztaty dla kobiet pt. „Kobieca Mapa Marzeń”. Liczba miejsc warsztatowych ograniczona.

Zajęcia, które poprowadzi trenerka biznesu Jolanta Wojciechowska, są wyjątkową formą wyrażenia siebie, możliwością poukładania i określenia swoich celów, priorytetów, a także znalezienia balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem prywatnym.
Wiele pań ma z tym problem, ale przede wszystkim brakuje im czasu na zrobienie „porządków” w naszym życiu.

Tytułowa mapa marzeń to graficzna reprezentacja pragnień, marzeń i celów do realizacji. Uwzględnia większość istotnych obszarów życia.
Całość to dziewięć różnokolorowych pól, które dotyczą zdrowia, sfery materialnej, osiągnięć, rozwoju osobistego, kariery, przyjaciół i rodziny, pasji, związków oraz nas samych.

Dlaczego to ważne?
Warsztaty pozwalają spojrzeć na własne życie z różnych perspektyw. Skłaniają do refleksji nad tym, co istotne i zmuszają do uwzględnienia większości aspektów naszego funkcjonowania tak, aby żaden obszar nie został pominięty.
Tworzenie mapy to dobra zabawa i przyjemność sama w sobie – wycinanie, przyklejanie, pisanie, rysowanie. Podchodząc do zadania szczerze i z zaangażowaniem, efekt końcowy będzie ważny i wartościowy.

Jolanta Wojciechowska – absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w szkoleniach miękkich, doskonalących umiejętności komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzania oraz coachingu indywidualnym i zespołowym.
Jej szczególną pasją jest człowiek, ze swoim potencjałem, w który ogromnie wierzy. W swoim stylu pracy zwraca szczególną uwagę na rozwój.

„Kobieca Mapa Marzeń”
22 kwietnia, godz. 16.00 – 19.00
Piano Bar Restaurant & Cafe (antresola na wyłączność)
Ilość miejsc: max. 12 osób
Cena: 100 zł/os., w cenie warsztatów kawa, herbata, woda, przekąski oraz wyjątkowa atmosfera w babskim towarzystwie (obowiązkowa przedpłata)
Materiały po stronie trenera, jednka można przynieść kolorowe gazety, zdjęcia siebie i swoich bliskich.

Zapisy:
tel. (61) 859 65 70
kom. +48 501 01 06 75
e-mail: restauracja@pianobar.poznan.pl

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.10:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.