Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

Kobieca mapa marzeń – warsztaty

Spotkanie, Warsztaty

KOBIECA MAPA MARZEŃ vol.2 – warsztaty coachingowe dla Kobiet, które poprowadzi trenerka biznesu Jolanta Wojciechowska*. Tę edycję poszerzamy o sałatkowy warsztat kulinarny z naszym Szefem Kuchni.

Warsztaty to wyjątkowa forma wyrażenia siebie, możliwość poukładania i określenia swoich celów, priorytetów, znalezienia balansu pomiędzy pracą zawodową, a życiem prywatnym. Wiele z Nas ma z tym problem, ale przede wszystkim brakuje nam czasu na zrobienie „porządków” w naszym życiu.

Mapa to graficzna reprezentacja naszych pragnień, marzeń i celów do realizacji. Uwzględnia większość istotnych dla nas obszarów życia. Całość to dziewięć różnokolorowych pól, które dotyczą: naszego zdrowia, sfery materialnej, osiągnięć, rozwoju osobistego, kariery, przyjaciół i rodziny, pasji, związków oraz nas samych. Dlaczego to ważne?
Bo pozwala nam spojrzeć na nasze życie z różnych perspektyw, skłania do refleksji nad tym, co istotne i zmusza do uwzględnienia większości aspektów naszego funkcjonowania, tak, aby żaden obszar nie został pominięty.
Tworzenie mapy to przyjemność sama w sobie – wycinanie, przyklejanie, pisanie, rysowanie. Ogólnie – dobra zabawa. Jednak jeśli podejdziemy do tego szczerze i z zaangażowaniem na koniec całego procesu czujemy, że stworzyliśmy coś naprawdę ważnego i wartościowego. ZRÓB COŚ DLA SIEBIE! ZAPRASZAMY!

Jolanta Wojciechowska – jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w szkoleniach miękkich, doskonalących umiejętności komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzania oraz coachingu indywidualnym i zespołowym. Jej szczególną pasją jest człowiek, ze swoim potencjałem, w który ogromnie wierzy. W swoim stylu pracy zwraca szczególną uwagę na rozwój.

800
Warsztaty dla kobiet KOBIECA MAPA MARZEŃ
Termin: 25 czerwca, niedziela
Miejsce: Piano Bar Restaurant & Cafe / Antresola na wyłączność
Ilość miejsc: max. 12 osób
Czas trwania: 15:00 – 19:00
Cena: 150,00 zł/os. (w cenie warsztaty, kawa, herbata, woda, przekąska przygotowana własnoręcznie przez uczestniczki oraz wyjątkowa atmosfera w „babskim towarzystwie”) – obowiązuje przedpłata.
Materiały: po stronie trenera (można przynieść kolorowe gazety, zdjęcia swoje i swoich bliskich).
Zapisy: 61 859 65 70, 501 010 675, e-mail: restauracja@pianobar.poznan.pl

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.