StaryBrowar

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

* w pt. i sb. niektóre sklepy otwarte do 22:00

* w wolne nd. niektóre lokale będą czynne

EN

Kino w parku Starego Browaru

#zaPARKuj, Dziecko, Kino, Kobieta, Mężczyzna, Podwórko

Wyczekiwane kino plenerowe wraca w zupełnie nowej odsłonie! Tym razem kinomaniacy #zaPARKują w niecce parku Starego Browaru, by w każdą środę o 21:00 obejrzeć najlepsze filmy ostatnich lat! Motywem przewodnim seansów będą wyjątkowe historie wyjątkowych osób, każdy z nich rozpocznie wprowadzenie filmoznawcy. Wstęp wolny. W razie niepogody, pokazy będą odbywać się na Szachownicy.

Do tej pory, przez 11 lat, filmy pokazywaliśmy na Dziedzińcu Sztuki, w sąsiedztwie restauracji i Galerii. – mówi Joanna Tupalska, dyrektor marketingu Starego Browaru. W tym roku, po raz pierwszy przenosimy się do parku. Powód to ogromne zainteresowanie naszym plenerowym kinem. Już teraz w wydarzeniu „Kino letnie w parku Starego Browaru” na Facebooku, mamy ponad 32 tysiące zainteresowanych udziałem oraz ponad milion zaproszonych osób i jest to zasięg organiczny. Niecka naprzeciw Galerii to naturalny amfiteatr, który bardzo sprawdził się w czasie „Teatru na leżakach”. Zmieści się tam nawet 2 razy więcej osób niż na Dziedzińcu Sztuki, a filmy będzie można oglądać także na kocach.” – wyjaśnia Joanna Tupalska. Tegoroczny motyw przewodni Kina Letniego w Starym Browarze to wyjątkowe historie wyjątkowych osób.

Jak zostać królem? (The King’s Speech)
biograficzny, Wlk. Brytania/Australia/USA, 2010, 118 min. 
reż. Tom Hooper, obsada: Colin Firth, Geoffrey Rush, Helena Bonham Carter, Guy Pearce

Okazuje się, że bycie sukcesorem do Korony Brytyjskiej to nie wszystko, aby zasiąść na tronie. Potrzebna jest jeszcze charyzma, siła i… umiejętność publicznego wypowiadania się. O tym przekonał się książę Albert, który po szokującej abdykacji swojego brata Edwarda VIII, mimo wielkich oporów obejmuje władzę w państwie jako Jerzy VI, rozpoczynając jednocześnie swoją największą walkę – problem z wysławianiem się. Na pomoc przychodzi mu troskliwa żona i australijski specjalista, stosujący nieortodoksyjne metody pracy nad wymową. Wyjątkowo trudna przeprawa przez kumulujące się w królu lęki, zaczyna przynosić jednak sukcesy, a między dwoma mężczyznami rodzi się wyjątkowa przyjaźń. Cztery nagrody Oscara, w kategorii najlepszy film, najlepszy aktor pierwszoplanowy (Colin Firth), najlepszy reżyser oraz najlepszy scenariusz oryginalny. Ten film nikogo nie zawiedzie.

Jak zostac krolem 2

29 sierpnia
Przepis na miłość, reż. Jean-Pierre Ameris, 2011

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.