StaryBrowar

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

* w pt. i sb. niektóre sklepy otwarte do 22:00

* w wolne nd. niektóre lokale będą czynne

EN

Kino w parku Starego Browaru

#zaPARKuj, Dziecko, Kino, Kobieta, Mężczyzna, Podwórko

Wyczekiwane kino plenerowe wraca w zupełnie nowej odsłonie! Tym razem kinomaniacy #zaPARKują w niecce parku Starego Browaru, by w każdą środę o 21:00 obejrzeć najlepsze filmy ostatnich lat! Motywem przewodnim seansów będą wyjątkowe historie wyjątkowych osób, każdy z nich rozpocznie wprowadzenie filmoznawcy. Wstęp wolny. W razie niepogody, pokazy będą odbywać się na Szachownicy.

Do tej pory, przez 11 lat, filmy pokazywaliśmy na Dziedzińcu Sztuki, w sąsiedztwie restauracji i Galerii. – mówi Joanna Tupalska, dyrektor marketingu Starego Browaru. W tym roku, po raz pierwszy przenosimy się do parku. Powód to ogromne zainteresowanie naszym plenerowym kinem. Już teraz w wydarzeniu „Kino letnie w parku Starego Browaru” na Facebooku, mamy ponad 32 tysiące zainteresowanych udziałem oraz ponad milion zaproszonych osób i jest to zasięg organiczny. Niecka naprzeciw Galerii to naturalny amfiteatr, który bardzo sprawdził się w czasie „Teatru na leżakach”. Zmieści się tam nawet 2 razy więcej osób niż na Dziedzińcu Sztuki, a filmy będzie można oglądać także na kocach.” – wyjaśnia Joanna Tupalska. Tegoroczny motyw przewodni Kina Letniego w Starym Browarze to wyjątkowe historie wyjątkowych osób.

Whisky dla aniołów (The Angels’ Share)
komediodramat, Belgia/Francja/Wlk. Brytania/Włochy, 2012, 101 min.
reż. Ken Loach, obsada: Paul Brannigan, John Henshaw, Gary Maitland, Jasmine Riggins, William Ruane

Słodko-gorzka historia rzezimieszka z przedmieść Glasgow, próbującego zmienić swoje życie na lepsze. Grupa młodych przestępców pracujących społecznie za kolejne wykroczenia, odwiedza z opiekunem destylarnię whisky. Okazuje się, że jeden z nich ma talent, którego pozazdrościć może nie jeden sommelier. Dowiadują się przy okazji, że niebawem w Szkocji odbędzie się aukcja najdroższej whisky w historii… Takiej okazji nie mogą przegapić. Pytanie tylko, czy wygrają wybitne uzdolnienia, czy przestępcze przyzwyczajenia… Jeden z najlżejszych i najbardziej zwariowanych filmów Kena Loacha, znanego ze społecznego zaangażowania portrecisty życia brytyjskiej klasy robotniczej.

Whisky dla aniolow 1

25 lipca
Klient, reż. Asghar Farhadi, 2017

1 sierpnia
Przelotni kochankowie, reż. Pedro Almodovar, 2013

8 sierpnia
The Place, reż. Paolo Genovese, 2017

22 sierpnia
Jak zostać królem?, reż. Tom Hooper, 2011

29 sierpnia
Przepis na miłość, reż. Jean-Pierre Ameris, 2011

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.