Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

Joga w parku!

Lato w mieście by Stary Browar, Podwórko, Rozrywka, Sport, Spotkanie, WF w parku

Park Starego Browaru latem tradycyjnie zmienia się w jedno z najpopularniejszych miejsc spędzania wolnego czasu w Poznaniu. Do końca sierpnia we wtorki i czwartki odbywają się tu zajęcia Jogi i Dance Fitness by Magiel Fitness dla osób w każdym wieku.

870x489

Joga daje każdemu kto ją praktykuje doskonałe, zarówno fizyczne jak i psychiczne, samopoczucie. Praktyczne doświadczenie to podstawa jogi. Ważna jest przy tym wewnętrzna dyscyplina i regularna praktyka. Giętkość kręgosłupa, usunięcie bólu pleców, unormowanie ciśnienia krwi, to tylko niektóre pozytywne rezultaty regularnych ćwiczeń. Ćwiczenia nie służą rywalizacji. Każdy ma inne możliwości, dlatego sam podejmuje decyzję i wybiera najlepszą formę pracy z ciałem. Weźcie ze sobą karimatę oraz pozytywną energię!
Joga w każdy czwartek o 18:00 w parku*

Dance Fitness Urbhanize to nowość, a zarazem coś, co jest bardzo łatwe do naśladowania i pozwala na swobodne podążanie za instruktorem! Dzięki temu zajęcia przebiegają w swobodnej atmosferze, a spalanie kalorii staje się efektem dodatkowym, a nie celem samym w sobie! Urbhanize jest połączeniem niesamowitych hip-hopowych kroków, energetycznej muzyki, z dodatkiem podnoszących intensywność cardio ruchów pochodzących z indyjskiej Bhangry (tradycyjny męski taniec z Punjabu). Trening przez zabawę oraz odreagowanie stresu i pełen relaks w trakcie treningu!
Dance Fitness w każdy wtorek o 18:00 w parku*

*w razie niepogody w Słodowni +1

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.