Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

W 54 godziny bliżej własnego biznesu

Rozrywka, Spotkanie, Technologia

W 54 godziny bliżej własnego biznesu czyli kolejna edycja Startup Weekend Poznań

Już w weekend 24-26 listopada w Starym Browarze ponownie zagości Startup Weekend Poznań – trzydniowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy pod okiem mentorów będą rozwijać swoje pomysły na biznes. Tematem przewodnim będzie medycyna, a pomagać w pracach nad pomysłami będą specjaliści z takich firm, jak Adamed, Allegro czy Microsoft.

Nowe technologie przenikają do wszystkich sfer naszego życia, zwykle jednak na stworzenie innowacji poświęcić trzeba sporo czasu. Jednak weekend już wystarczy by od samego pomysłu przejść kilka kroków bliżej działającego biznesu. Wszystko to za sprawą Startup Weekendu – znanego na całym świecie formatu wydarzenia, którego celem jest uczenie postaw przedsiębiorczych, biznesowego podejścia do realizowanych przedsięwzięć i możliwość bliższego poznania osób, które na biznesie i technologii zjadły nie jedne zęby a zwykle nie są dostępne na wyciągnięcie ręki. Startup Weekend to dobra okazja żeby się przekonać, że warto zacząć działać. Stworzenie i praca nad własnym projektem jest dużym wyzwaniem wymagającym poświęcenia i czasu, ale dającym olbrzymią satysfakcję. W moim przypadku tworzenie takiego urządzenia jak StethoMe™, czyli inteligentny, domowy stetoskop to niemalże misja, ponieważ wiem, że to nie kolejny gadżet, ale urządzenie medyczne, które może zmienić oblicze medycyny – mówi Wojciech Radomski, współtwórca StethoMe, który podczas wydarzenia znajdzie się w gronie mentorów wspierających uczestników.

W tym roku uczestnicy Startup Weekend Poznań będą pracować nad rozwiązaniami z obszarów medycyny, farmacji, dietetyki – od urządzeń, dzięki którym możemy monitorować zdrowie bliskich, przez sposoby na skuteczną profilaktykę chorób po rozwiązania ulepszające sposoby badania i leczenia pacjentów – mówi Maria Połońska, współorganizator wydarzenia. Jednak temat to tylko środek do celu jakim jest bliższa przygoda uczestników z własnym biznesem. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno tych którzy mają swój pomysł na biznes związany z obszarem medycyny, jak i tych, którzy myślą o biznesie w innym obszarze lub nie mają jeszcze konkretnej idei a na co dzień. Nic tak nie uczy jak wspólna praca w zespole osób różnych umiejętności – od grafików, przez marketingowców, sprzedawców czy business developerów, zmierzenie się z opiniami i wskazówkami mentorów i pytaniami jury – dodaje Połońska.

W gronie mentorów tegorocznej edycji wydarzenia znajdą się takie osoby, jak: Maciej Połoński (Onet.pl), Mariusz Borkowski (Adamed), Darek Knopiński (Allegro) Julia Kosela (Proper Medical Writing) czy Amalia Agathou (18 Havas).

Tegoroczna edycja wydarzenia wesprze odbywającą się 24 listopada konferencję MEDmeetsTECH. MEDmeetsTECH to marka wydarzeń o charakterze konferencji oraz warsztatów poruszający tematykę medycyny, nowych technologii, biznesu oraz nauki. MEDmeetsTECH ułatwia tworzenie oraz wprowadzanie innowacji w obszarze nowoczesnej medycyny. Jest to możliwe dzięki edukowaniu oraz tworzeniu platformy do wymiany doświadczenia, poglądów i nawiązywania kontaktów. Wśród uczestników wydarzeń znajdują się startupowcy, przedstawiciele sektora Big Pharma, medycyny oraz naukowcy.

Startup Weekend Poznań
24 – 26 listopada
Słodownia +1

Rejestracja uczestników oraz szczegółowy program wydarzenia dostępne są na stronie: www.swpoznan.pl Szczegóły dotyczące konferencji MEDmeetsTECH dostępne są na www.medmeetstech.com

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.