StaryBrowar

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

* w pt. i sb. niektóre sklepy otwarte do 22:00

* w wolne nd. niektóre lokale będą czynne

EN

11. edycja Klubu Starego Browaru

Moda, Spotkanie

Czerwony dywan, błysk fleszy, wieczorowe kreacje i atmosfera niczym z gali w Hollywood. Ulubione wydarzenie modowo-towarzyskie poznaniaków już po raz 11. odbędzie się 13-16 marca. Aby wziąć w nim udział, wystarczy być wiernym Klientem Starego Browaru. Pokazy kolekcji marek premium na sezon wiosna-lato 2018 wyreżyseruje nieoceniona Katarzyna Sokołowska. Gościem specjalnym będzie Jurek Owsiak, który na Szachownicy wystąpi z power speech.

Program 11. Klubu Starego Browaru:

Pokazy kolekcji wiosna-lato 2018
Pokazy kolekcji ponad 50 marek premium dostępnych w Starym Browarze, z udziałem m.in. modeli z programu TVN „Top Model” oraz znanych i lubianych gwiazd show-biznesu to stały element Klubu Starego Browaru. Reżyserem pokazów będzie jak zwykle najlepsza z najlepszych, Katarzyna Sokołowska. Za stylizacje odpowiadać będzie dyrektor działu moda w magazynie „Twój Styl” Maria Szaj, a o oprawę muzyczną zadba ponownie Tomasz Butowtt.

Power speech Jurka Owsiaka
Dziennikarz radiowy, telewizyjny i jak sam o sobie mówi „obserwator rzeczy ulotnych i dziwnych” –człowiek, którego nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Pomysłodawca, założyciel i prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z którą realizuje ideę corocznego finału WOŚP – niezwykle efektywnej zbiórki publicznej prowadzonej w kraju i na świecie. Twórca Przystanku Woodstock – największego w Polsce i jednego z największych w Europie festiwali muzycznych, a także prezes zarządu firmy Złoty Melon – wydawcy koncertowych płyt DVD. Podczas 11. edycji Klubu Starego Browaru jego uczestnicy będą mogli wysłuchać mowy motywacyjnej Jurka Owsiaka zatytułowanej Działaj i idź przed siebie”.
Wydarzenie specjalne Klubu odbędzie się po raz pierwszy w nowej lokalizacji – na Szachownicy w skrzydle Pasaż.

Akcja charytatywna
Tym razem uczestnicy Klubu Starego Browaru będą mogli ponownie wesprzeć Drużynę Szpiku, na której czele stoi niestrudzona Dorota Raczkiewicz, za swoją działalność charytatywną nagrodzona ostatnio „Gigantem 2017”.

Bankiet i poczęstunek „Top Chefa”
Zwieńczeniem wieczoru będzie bankiet, który po raz pierwszy odbędzie się w Pasażu. Menu tradycyjnie opracuje zespół szefa kuchni hotelu Blow Up Hall 5050, Tomasza Purola, zwycięzcy 5. edycji programu „Top Chef”. W międzyczasie odbędzie się tu także losowanie nagród przygotowanych przez marki premium dostępne w Starym Browarze oraz partnerów wydarzenia. W tym roku są to: Bank Pekao Private Banking, Karlik Autoryzowany Dealer Samochodów, Blow Up Hall 5050, IBB Andersia Hotel, Exclusive Dental StudioUnion Investment.

Klub Starego Browaru jak co roku poprowadzi charyzmatyczna Marta Klepka, na co dzień Dyrektor Blow Up Hall 5050.


Jak wyglądały poprzednie edycje?


Klub Starego Browaru nie bez powodu nazywany jest najważniejszym wydarzeniem modowo-towarzyskim w Poznaniu. Ma ono miejsce cyklicznie dwa razy w roku, nieprzerwalnie od 2013 roku, w marcu i we wrześniu. W każdym klubowym spotkaniu udział bierze kilkaset klientek i klientów Starego Browaru zaproszonych przez zlokalizowane tutaj butiki premium. Pojawia się także wiele gwiazd. Obecnie grono Klubowiczów liczy ponad 4000 osób. Przynależność do Klubu daje jego członkom dostęp do wielu atrakcji i promocji przez cały rok. W styczniu 2017 r. Klub Starego Browaru został wyróżniony nagrodą magazynu „Twój Styl”, „Doskonałość Mody” w kategorii Wydarzenie Roku 2016.

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00*
nd.10:00-20:00*

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.