Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

Pijalnia Czekolady E.Wedel

Kawiarnie

Od ponad 160 lat E.Wedel kojarzy się z tym, co w czekoladzie najlepsze, wracając do tradycji, która mówi, że dzieła stworzone rękami mistrzów są niepowtarzalne.

Wszystko zaczęło się w 1851 r., kiedy Karol Ernest Wedel, młody cukiernik z Berlina, przyjechał do Warszawy i otworzył mały sklep na ulicy Miodowej, w którym oferował czekoladę i karmel. W 1894 r. syn Karola, Emil przeniósł sklep i fabrykę do nowej kamienicy na ul. Szpitalnej.
Stoi tam ona do dziś, a w niej znajduje się najstarszy sklep i kawiarnia – Pijalnia Czekolady E.Wedel „Staroświecki Sklep”.

Kolejne Pijalnie Czekolady powstały od 2004 r, a 21 maja 2016 roku dołączyła do nich Pijalnia Czekolady E.Wedel w poznańskim Starym Browarze.
Można w niej odnaleźć magię czekolady oraz niepowtarzalny charakter. Oprócz wyjątkowych pitnych czekolad, jest tu wiele innych słodkości, których po prostu trzeba spróbować – m.in. różnorodne desery i ręcznie robione praliny, tworzone z pasją pod czujnym okiem Maestro Czekolady, Janusza Profusa.

Amatorzy słodkości z pewnością nie oprą się pokusie dołączenia do Klubu Miłośników Czekolady. Oto korzyści płynące z tego pysznego członkostwa:
– zbieranie punktów podczas każdej wizyty
– produkty w cenach specjalnych dla posiadaczy Karty
– urodzinowa niespodzianka
– wymiana uzbieranych punktów na produkty Czekoladowego Sklepu i karty menu
– promocje umożliwiające szybsze zgromadzenie większej ilości punktów

Do odkrycia jeszcze więcej korzyści i atrakcji przygotowanych wyłącznie dla Klubowiczów. Więcej informacji można uzyskać u obsługi Pijalni Czekolady E.Wedel oraz na stronie internetowej.

 

Pijalnia Czekolady E.Wedel

Oferty specjalne

Słodkie szaleństwo

Słodkie szaleństwo

Pijalnia Czekolady E.Wedel na Instagramie

Odwiedź również

Cukiernia Sowa
LeTARG Bistro & Bar
Starbucks
Blow Up Hall Restauracja
Bioway Mix
Petit Paris

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.