Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

Pijalnia Czekolady E.Wedel

Kawiarnie

Od ponad 160 lat E.Wedel kojarzy się z tym, co w czekoladzie najlepsze, wracając do tradycji, która mówi, że dzieła stworzone rękami mistrzów są niepowtarzalne.

Wszystko zaczęło się w 1851 r., kiedy Karol Ernest Wedel, młody cukiernik z Berlina, przyjechał do Warszawy i otworzył mały sklep na ulicy Miodowej, w którym oferował czekoladę i karmel. W 1894 r. syn Karola, Emil przeniósł sklep i fabrykę do nowej kamienicy na ul. Szpitalnej.
Stoi tam ona do dziś, a w niej znajduje się najstarszy sklep i kawiarnia – Pijalnia Czekolady E.Wedel „Staroświecki Sklep”.

Kolejne Pijalnie Czekolady powstały od 2004 r, a 21 maja 2016 roku dołączyła do nich Pijalnia Czekolady E.Wedel w poznańskim Starym Browarze.
Można w niej odnaleźć magię czekolady oraz niepowtarzalny charakter. Oprócz wyjątkowych pitnych czekolad, jest tu wiele innych słodkości, których po prostu trzeba spróbować – m.in. różnorodne desery i ręcznie robione praliny, tworzone z pasją pod czujnym okiem Maestro Czekolady, Janusza Profusa.

Amatorzy słodkości z pewnością nie oprą się pokusie dołączenia do Klubu Miłośników Czekolady. Oto korzyści płynące z tego pysznego członkostwa:
– zbieranie punktów podczas każdej wizyty
– produkty w cenach specjalnych dla posiadaczy Karty
– urodzinowa niespodzianka
– wymiana uzbieranych punktów na produkty Czekoladowego Sklepu i karty menu
– promocje umożliwiające szybsze zgromadzenie większej ilości punktów

Do odkrycia jeszcze więcej korzyści i atrakcji przygotowanych wyłącznie dla Klubowiczów. Więcej informacji można uzyskać u obsługi Pijalni Czekolady E.Wedel oraz na stronie internetowej.

 

Pijalnia Czekolady E.Wedel

Pijalnia Czekolady E.Wedel na Instagramie

Odwiedź również

Blow Up Hall Bar
Guty
Ghiacci
Berlin Doner Kebap
Browar Pub Słodownia
Kuchnia Marche

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.