Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00
WięcejZwiń

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00
EN

Robert Lewandowski Collection

Moda męska

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie po raz kolejny wcielił się w bohatera sesji zdjęciowej marki Vistula. Przedstawiamy kulisy powstawania najnowszej kampanii Robert Lewandowski Collection na wiosnę – lato 2018.

Na miejsce sesji zdjęciowej wybrano studio fotograficzne w Monachium, gdzie na co dzień  mieszka i żyje piłkarz. Przed obiektywem wybitnego fotografa Mateusza Stankiewicza, widzimy różne oblicza Roberta: uśmiechniętego, skupionego, zamyślonego, pełnego pasji i zaangażowania. Urok osobisty bohatera i swoboda poruszania się przed aparatem zapowiadają pełną dynamiki i aktywności kampanię Vistuli, której premiera nastąpi pod koniec lutego.

Sylwetki widoczne na zdjęciach są dowodem na kontynuację owocnej współpracy twórczej, której silnym fundamentem jest połączenie doświadczenia i kunsztu projektanta marki Vistula – Wojtka Bednarza z koncepcją i niepowtarzalnym stylem Roberta. Lewandowski ponownie wcielił się w rolę współprojektanta i wspólnie z Wojtkiem Bednarzem mógł zadecydować o tym, jakie materiały czy fasony pojawią się w kolekcji sygnowanej jego nazwiskiem. Casualowe zestawy jeansowe, skórzane kurtki czy perfekcyjnie skrojone garnitury – to tylko kilka propozycji tego, co zobaczymy już niedługo w sklepach.

Kolekcja dostępna będzie od końca lutego w salonach Vistuli (Atrium +1) Zapraszamy od 1 marca!


Backstage: Łukasz Wajszczyk
Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz /Af Photo
Make-up i włosy: Maryla Duda
Stylizacja: Wojtek Bednarz projektant marki Vistula
Produkcja: Move Picture
VISTULA:
Projektant marki Vistula
: Wojtek Bednarz
Dyrektor Marketingu marki Vistula: Patrycja Hatalska-Kostewicz
***
Dojrzałość, zadziorność, młodzieńczy bunt i siła – to cechy wyróżniające mężczyznę Vistuli. To z myślą o nim powstają najwyższej jakości kolekcje, które umiejętnie łączą tradycyjne krawiectwo, współczesne wzornictwo
i ponadczasową zdecydowaną klasykę. Świeże spojrzenie na modę męską i dopracowanie najdrobniejszych detali pozwala stworzyć niepowtarzalne kolekcje dla nowoczesnych mężczyzn. Kolekcje Vistuli to nie tylko wysokiej klasy garnitury, ale także szeroka gama marynarek zarówno tych klasycznych, jak i takich z nutą awangardy, świetnie skrojone spodnie, nowoczesne w kroju dzianiny, luksusowe płaszcze i szeroka oferta wysokiej jakości dodatków. Najbardziej wymagający mężczyźni, którzy cenią indywidualizm, mogą skorzystać ze specjalnej oferty szycia na miarę, czyli programu Made to Measure.

Vistula

Zostaw swój adres e-mail, a 24h przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia otrzymasz przypomnienie.

Zobacz także

Godziny otwarcia

pn.-sb.09:00-21:00
nd.10:00-20:00

Piotr i Paweł

pn.-sb.08:00-22:00
nd.09:00-21:00

Niniejszy serwis używa plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Dowiedz się więcej.

Amatorów pysznych ciast zapraszamy do kawiarni w Starym Browarze.